e-baza wyłącznym partnerem ASARI

Największa baza nieruchomości z rynku pierwotnego dostępna tylko u nas

500+

Deweloperów

700+

Inwestycji

13 100+

Lokali

Program do obsługi biura nieruchomości oprogramowanie dla agencji nieruchomościMożliwość przeglądania ofert nieruchomości z rynku pierwotnego z e-bazy to funkcja, którą znajdziesz wyłącznie w ASARI. Nasze rozwiązanie to zaawansowana platforma komunikacji między pośrednikami i deweloperami. Przy pomocy jednego narzędzia nie tylko przedstawisz ofertę klientowi, ale także zgłosisz go do dewelopera, aby odebrać swoją prowizję za polecenie.


Otrzymujesz dostęp do wysokiej jakości ofert z pierwszej ręki

e-baza zapewni Ci dostęp do tysięcy ofert z rynku pierwotnego uzyskanych bezpośrednio od współpracujących z nią deweloperów. Są to oferty zawierające zdjęcia, plany, informacje o inwestycji i wszelkie inne materiały atrakcyjne dla klientów.

Wykorzystujesz funkcje ASARI, które ułatwią Ci pracę

Po zdefiniowaniu preferencji klienta w programie ASARI, ten automatycznie podpowie wszystkie nieruchomości, które do niego pasują. Z ASARI wykonasz ich wydruk albo wyślesz je klientowi na maila ułatwiając mu podjęcie decyzji.

Zgłaszasz klientów i pobierasz prowizje z ich transakcji

Twój klient zainteresował się ofertą dewelopera. Zgłoś go automatycznie do e-bazy z poziomu ASARI. Następnie zaproś go do biura sprzedaży i pomóż w finalizacji transakcji. Jak tylko nabędzie lokal wystaw e-bazie fakturę, a ona opłaci ją już w 3 dni.

Współpracujesz na jasnych warunkach

e-baza zadba o Waszą dobrą współpracę i dołoży wszelkich starań, by była satysfakcjonująca. Z e-bazą o nic się nie musisz martwić. To oni dbają o Twoje interesy i o to, by współpraca przebiegała bezproblemowo. Reprezentują Cię i wyjaśniają wszelkie wątpliwości.

e-baza dała mi dostęp do ofert, których moi klienci się u mnie nie spodziewali, a ja robię więcej transakcji.


Wystarczy uruchomić ASARI, aby zacząć przeglądać nieruchomości dostarczane przez e-bazę. Zanim jednak zaczniesz je oferować swoim klientom i zarabiać musisz podpisać z e-bazą bezpłatną umowę. Dopiero wtedy uaktywnią Ci się funkcje, które pozwolą zgłaszać klientów deweloperom i zarabiać.

Takich rozwiązań nie znajdziesz nigdzie indziej!

Program do obsługi biura nieruchomości oprogramowanie dla agencji nieruchomości

Wyłącznie w ASARI tysiące ofert z rynku pierwotnego z e-baza nieruchomości.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez, ASARI Sp. z o. o. Dowiedz się więcej

Administratorem danych jest ASARI Sp. z o. o. Dowiedz się więcej