A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

ASARI CRM

Oprogramowanie stworzone dla rynku nieruchomości!

ASARI CRM, w najnowszej wersji Kameleon, to obecnie jedyny CRM, który pozwala na pełne dopasowanie oprogramowania do indywidualnych standardów użytkownika. W prosty sposób może dostosować się do potrzeb całej firmy, jak również każdego pojedynczego pracownika.

Dzięki rozbudowanym możliwościom, automatyzacji poszczególnych rozwiązań i opcji zupełnego przemodelowania interfejsu, ASARI CRM pozwala zwiększyć komfort pracy, jak również produktywność wśród swoich użytkowników.

ASARI CRM program dla biur nieruchomości

Baza nieruchomości
klientów i firm

Przejrzyste zarządzanie bazą danych

Wszystkie dane są ze sobą powiazane umożliwiając maksymalnie efektywne zarządzanie bazą. Łatwe dopasowywanie poszukiwań i nieruchomości, szybkie sprawdzanie powiązanych inwestycji, budynków, modułów i lokali. Szybki dostęp do podpiętych umów, firm, klientów i działań. To wszystko daje ASARI CRM!

Kalendarz
i działania

Praca oparta o planowanie

Kalendarz w ASARI CRM to zaawansowany harmonogram pracy, który buduje się w oparciu o działania definiowane w programie. Dzięki niemu zespół zaplanuje i skoordynuje z innymi swoje plany, a dodatkowa integracja z kalendarzem Google zapewni mobilność i natychmiastowy dostęp do informacji o nadchodzących wydarzeniach.

Najszybsze eksporty
na rynku

Publikuj oferty nieruchomości szybciej niż inni

Wystarczy mniej niż 1 minuta, aby ogłoszenie zostało wysłane na serwisy ogłoszeniowe. Krótszy czas eksportu to szansa na prześcignięcie konkurencji i szybsze dotarcie do klientów. Zaawansowane funkcje ASARI CRM dodatkowo pozwolą wyróżnić ogłoszenie na tle innych ofert.

Narzędzia
raportowe

Szybki dostęp do kluczowych danych

ASARI CRM udostępnia szereg możliwości do raportowania i analizy danych – tabele, wykresy i diagramy. Dzięki temu w szybki sposób można kontrolować wyniki finansowe, sprawdzać aktywność pracowników oraz przeglądać statystyki ofert. Oprogramowanie pozwala tworzyć także własne raporty i zestawienia w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Zbuduj system
po swojemu

Program dopasowany do użytkownika

ASARI CRM można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb Twojej firmy i funkcjonujących w niej procesów. Dzięki rozbudowanym możliwościom, każda firma może w prosty sposób zmienić jego wygląd, dostosować ułożenie elementów i określić, jakie informacje powinny być wyświetlane i gdzie.

Nowoczesne
wydruki ofertowe

Profesjonalne materiały marketingowe

Klienci kupują oczami, dlatego niezwykle ważne jest, by materiały marketingowe były najwyższej jakości i świadczyly o profesjonaliźmie firmy. W ASARI CRM dostępne są nowoczesny wydruki ofertowe, które dodatkowe można dostosować kolorystycznie do własnej identyfikacji wizualnej.

twoje zasady

Wygodna praca na
urządzeniach mobilnych

Korzystaj na telefonie, tablecie i komputerze

Mobilność w pracy pośrednika jest niezwykle ważna. Wykorzystując najnowcześniejsze technologie stworzyliśmy system przystosowany do pracy na każdym urządzeniu. ASARI CRM dostosuje się do jego wielkości, a jego specjalne funkcje sprawią, że praca na telefonie czy tablecie będzie komfortowa.

Sprawdź, co jeszcze potrafi ASARI CRM!

Poznaj funkcje, które ułatwiają pracę

Finanse i rozliczenia

Transakcje zawsze pod kontrolą

ASARI CRM pozwala rejestrować transakcje i wystawiać faktury, a także tworzyć schematy rozliczeń prowizji dla pracowników.

Etapy sprzedaży

Profesjonalne narzędzia sprzedażowe

Oprogramowanie ASARI pozwala definiować etapy transakcji, określać ich wartość i symulować przewidywane zyski.

Obsługa inwestycji

Grupuj lokale i zarządzaj budynkami

ASARI CRM oferuje ułatwienia w zakresie tworzenia inwestycji i zarządzania lokalami. Pozwala sprawnie obsługiwać osiedla, budynki wielorodzinne i biurowce.

Wyszukiwanie na mapie

Wskazuj i zaznaczaj

W ASARI CRM można wyszukać nieruchomości z konkretnego obszaru wyrysowując jego kształt na mapie.

Kreator dokumentów

Automatycznie generuj umowy

W ASARI możesz stworzyć szablony umów i innych dokumentów, które automatycznie pobiorą dane nieruchomości i klienta.

Generowanie modułów

Sprawne dodawanie ofert

Program automatyzuje proces dodawania wielu ofert o podobnych parametrach. Wystarczy określić cechy wspólne, aby CRM wykonał resztę pracy.

Zarządzanie piętrami

Zaawansowana obsługa budynków

ASARI CRM pozwala przypisywać lokale do pięter budynku, badać ich dostępność i obowiązujące umowy, jak również sprawnie zarządzać wynajmem i sprzedażą.

Moduł akceptacji nieruchomości

Nowoczesne zarządzanie bazą

Nieruchomości wprowadzone do bazy przez pracowników zostaną wysłane na portale ogłoszeniowe dopiero po akceptacji managera.

Sterowanie dostępem i uprawnieniami

Tworzenie grup użytkowników

System CRM przechowuje ważne firmowe dane. Nadawanie uprawnień i dostepów grupom zapewni ich bezpieczeństwo.

Tworzenie pulpitów

Najważniejsze informacje w jednym miejscu

ASARI CRM pozwala tworzyć indywidualne pulpity, na których mogą znaleźć wskażane przez użytkownika widgety, w tym indywidualnie tworzone raporty.

Kojarzenie

Klientów i ofert

Edytor

zdjęć

Obsługa

poczty

Znaki wodne

i stemple promocyjne

Historia pracy

z Klientem i ofertami

Archiwum

dokumentów

Wyszukiwarka

nieruchomości

Filtry

wyszukiwania

Prezentacje 360

zwiedzanie 3d i filmy

Obsługa

Statusów

Dodawanie

notatek

Własny

układ pól

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!