A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Aktualności

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Nowe klauzule informacyjne na stronach WWW

14.06.2018 | Strony responsywne

RODO narzuciło obowiązek bardziej szczegółowego informowania użytkowników stron internetowych o tym, co dzieje się z ich danymi, dlatego treść klauzuli pod formularzami na stronach WWW uległa znacznemu wydłużeniu. Stąd oprócz jej aktualizacji wprowadziliśmy także funkcję, która umożliwia ukrycie przydługiej klauzuli pod przyciskiem czytaj więcej. Dzięki temu Twoja strona będzie bardziej czytelna, a treść klauzuli nie będzie odciągać uwagi od przycisku Wyślij, na którego kliknięciu najbardziej nam zależy.

Jednocześnie zachęcamy do przejrzenia domyślnych treści klauzul i zgód na stronach responsywnych i dostosowanie ich do indywidualnych wymagań i specyfiki pracy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nowy kontroler eksportów ofert

19.03.2018 | Program dla biur nieruchomości

Popraw pozycjonowanie swojej strony w Google, dzięki nowemu kontrolerowi eksportów. Ustaw ASARI tak, aby oferty w pierwszej kolejności były wysyłane na Twoją witrynę. Dotrzyj do nowych odbiorców dzięki treściom, które u Ciebie pojawią się najszybciej w Internecie.

Nowe funkcje w programie ASARI

8.12.2017 | Firma

W ASARI ważne jest, aby oferować rozwiązania, jakie skutecznie wspierają naszych klientów. W tym celu tworzymy produkty współpracując z nimi, słuchając ich potrzeb oraz angażując do testowania. Takie myślenie sprawia, iż ciągle doskonalimy nasze produkty. Wprowadzamy nowe funkcje, modyfikujemy obecne, aby jak najlepiej pomagały naszym użytkownikom.

Inaczej o Nieruchomościach/ IoN’17

8.12.2017 | Firma

24. listopada odbyła się konferencja “Inaczej o nieruchomościach”, spotkanie praktyków z praktykami. 1 dzień, 4 sale, 14 prelegentów. Wśród nich Mikołaj Stępień, nasz Prezes. Mikołaj prowadził warsztat “Jak przestać być ślepcem w biznesie? Analiza i komunikacja sprzedażowa w świecie nowoczesnych technologii”. Wskazywał, iż w dzisiejszych czasach przeczucie nie wystarczy. Można na nim polegać, ale świadomie pozbawia się firmę części zysków. Informacje o klientach należy gromadzić i zapisywać. Należy to robić w sposób systematyczny i uporządkowany. Należy tworzyć bazę danych – to bezcenna skarbnica wiedzy o klientach. Pracownik powinien posiadać dostęp do wspólnego zasobu danych, wiedzy o biznesie, aby prawidłowo wykonywać zadania i szybko podejmować właściwe decyzje.

Nowe pakiety oprogramowania ASARI

8.12.2017 | Firma

1.października wprowadziliśmy nowe pakiety – Firmowy, Odziałowy oraz Korporacyjny. Ich cechą wspólną jest rozliczanie loginowe.

Nowe pakiety posiadają bardziej rozbudowane funkcje w porównaniu do swoich poprzedników.

O funkcjach pakietu Firmowego i Oddziałowego dowiesz się, klikając w ten link.

Cechą różnicującą pakiet Oddziałowy od Firmowego jest posiadanie modułów do obsługi oddziałów. Oba oferują eksport ofert bez ograniczeń oraz 5 GB hostingu bez limitu liczby ofert. Cechą charakterystyczną rozwiązania Korporacyjnego jest tworzenie go indywidualne na potrzeby danej firmy.

Poznaj cennik pakietów oprogramowania ASARI – kliknij w link

Przetestuj nowe pakiety za darmo – kliknij w ten link.

Nowy produkt ASARI – poczta e-mail

8.12.2017 | Firma

Potrzebujesz poczty e-mail o biznesowych parametrach? Chcesz mieć wszystkie usługi u jednego dostawcy i profesjonalne wsparcie techniczne? Poczta e-mail od ASARI to rozwiązanie, jakiego potrzebujesz!
Cechy poczty e-mail ASARI: 20 GB hostingu, własna domena, nieograniczona liczba adresów e-mail, dostęp przez przeglądarkę, obsługa SMTP, POP3 i IMAP. Poczta dostępna jest także z telefonu.
Skontaktuj się z nami i testuj pocztę e-mail ASARI za darmo!

Zobacz, jak wygląda nowa obsługa wirtualnych spacerów i filmów w ASARI

31.08.2017 | Program dla biur nieruchomości

Tworzysz fajne filmy i multimedialne prezentacje nieruchomości? Z ASARI masz wiele możliwości, by się nimi pochwalić i zwiększyć ruch na swoich ofertach. Nowy sposób ich obsługi pozwala nie tylko łatwo przeglądać je w programie. Podjęliśmy także działania, aby były lepiej przetwarzane przez portale i wyświetlane w dedykowanych miejscach. Na tym jednak nie koniec. Jeśli korzystasz z naszych stron responsywnych i wysyłasz na nie prezentacje, to te od razu zostaną wyświetlone przy ofertach.

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda nowa obsługa wirtualnych prezentacji i filmów w ASARI i na stronach RWD.
Obsługa w ASARI | Obsługa na RWD

Nowe wydruki na stronach RWD

6.07.2017 | asariWWW

Zaglądaliście już na swoje strony RWD? Pojawiły się na nich piękne, nowe i responsywne wydruki ofert. Dodatkowo jeśli chcielibyście zmienić ich kolor to łatwo dokonacie tego z poziomu ustawień WordPressa. Zapraszamy do testowania, a jeśli nie macie jeszcze własnej strony RWD to możecie łatwo ją założyć w ASARI w menu Administracja > Strona WWW.

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!