A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Chcesz, by Twoja strona była w Google na pierwszym miejscu?

Widoczność w Google to podstawa dla każdego biznesu, który oferuje usługi w sieci. A im wyższa pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania, tym więcej będziesz sprzedawać. W ASARI zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na bieżąco ulepszamy nasze strony. Z wielu nowinek możecie nawet nie zdawać sobie sprawy, ale Wasze witryny są nawet kilka razy w miesiącu aktualizowane. Szablony i wtyczka posiadają szereg mechanizmów wspierające pozycjonowanie, które obejmują między innymi automaty generujące metaznaczniki, przyjazne linki czy możliwość dodawania indywidualnych słów kluczowych, opisów i tytułów.

Mamy dla Ciebie coś nowego

Teraz w kreatorze stron RWD przygotowaliśmy dla Ciebie nowy panel, który ułatwi wprowadzanie danych wpisywanych wprowadzanych do tej w WordPressie w sekcji asariWWW > Ustawienia stron.

Wszystkie nowe strony będą miały tę sekcję wypełnioną danymi przykładowymi, ale dla pewności sprawdź czy nie masz tam pustych pól. Nie krępuj się także jeśli chcesz zmienić dotychczasowe.

[content_box style=”blue” title=”Poznaj szczegółowe zasady działania metaznaczników w stronach RWD”]

  • metaznaczniki wprowadzane w menu asariWWW > ustawienia stron są nadrzędne, czyli dane wprowadzone w kreatorze ich nie nadpiszą.
  • metaznaczniki wprowadzane w Kreatorze dotyczą wszystkich podstron Twojej strony. Możesz dla wybranych podstron ustawić indywidualne znaczniki przy pomocy asariWWW > ustawienia stron
  • metaznaczniki wprowadzone w Kreatorze nie nadpisują metaznaczników ofert w widoku szczegółowym – tam generowane są automatycznie.

[/content_box]

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!