A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Usprawnione zarządzanie aktualizacją oferty i poszukiwania

Jednym z najważniejszych pól opisujących ofertę jest Data aktualizacji. Pole to oznacza kiedy ostatnio agent kontaktował się z klientem celem potwierdzenia, że oferta lub poszukiwanie są aktualne. Pole to jest szczególnie przydatne w przypadku pracy z ofertami otwartymi. Dzięki niemu pracownik może pokazać reszcie zespołu, że oferta wciąż jest aktualna.

aktualizowanie1
 

Aby ułatwić oznaczanie aktualności oferty dodaliśmy nową opcję. Teraz po każdej edycji oferty czy poszukiwania program zapyta czy przy okazji podbić datę aktualizacji. Dzięki temu, jeśli edycja wynika z kontaktu z właścicielem i nastąpiła zmiana ceny, opisu czy modyfikacja warunków umowy, to od razu będzie można podbić datę aktualizacji.

aktualizowanie2
 

Wcześniej podbicie daty aktualizacji wymagało wybrania z menu akcje dedykowanej opcji. Ta funkcja pozostaje, ale nowy mechanizm pozwoli sprawniej i szybciej zarządzać aktualnością oferty. Nie trzeba będzie już pamiętać, by po edycji wykonać dodatkową czynność – program sam się nam przypomni.

Administrator może także zdecydować, czy chce korzystać z nowej funkcji. Pytanie o aktualizację w trakcie edycji można wyłączyć dla całej firmy w ustawieniach administracyjnych.

aktualizowanie3

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Pamiętaj, że zawsze możesz ręcznie podbić datę aktualizacji:

aktualizowanie5
 

Z kolei biura użytkujące ASARI w wersji srebrnej lub wyższej mają dostęp do portletu, który listuje oferty nieaktualizowane powyżej 30 dni. Dzięki temu program przypomina o pilnowaniu porządku w Twojej bazie danych.

aktualizowanie4b
 

Więcej informacji znajduje się w instrukcji Aktualizacja ofert

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!