A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Twórz raporty dla NBP z asariWEB

Czy wiesz, że biura nieruchomości powinny regularnie przekazywać do Narodowego Banku Polskiego dane na temat transakcji i aktualnych ofert. Zobacz jak łatwo zrobić to z asariWEB oszczędzając sobie wiele pracy.

raporty_nbp_nieruchomosciMechanizm generujący dane NBP dostępny jest w asariWEB w zakładce Raporty. Tutaj z rozwijanej listy portletów można wyświetlić raporty dotyczące transakcji i ofert aktualnych. Nowością jest możliwość wyświetlenia danych we wskazanym dniu lub okresie. Dzięki temu można sprawdzać między innymi ile posiadaliśmy we wskazanym przedziale czasowym aktualnych ofert lub na jakie kwoty zrealizowaliśmy transakcje. Dodatkowo można sprawdzić jaki jest dzisiaj status badanych ofert. Tą informację można zobaczyć w kolumnie Obecny status oferty.

Wygenerowany raport zawiera także szereg innych kolumn, których kolejnością i widocznościa można dowolnie sterować. Tak przygotowany zestaw danych można wyeksportować do pliku xls do dalszej obróbki.

Raport NBP powstał nie tylko na potrzeby eksportu danych. Dzięki niemu można uzyskać także podstawowe informacje na temat ofert zgromadzonych w programie i przeprowadzonych transakcjach. Do dużo bardziej zaawansowanych raportów mają dostęp użytkownicy pakietu Złotego. Moga oni podglądać nie tylko statystyki ofert, ale także wyniki finansowe firmy, statystyki pozyskiwania klientów czy realizacji celów przez pracowników.

[su_button url=”http://wiki.asari.pl/display/DOKU/Raporty?src=search” target=”blank” icon=”icon: arrow-circle-right”]Dowiedz się więcej o Raportach[/su_button]

[notification style=”tip” font_size=”12px” closeable=”true”]W ramach raportów NBP widoczne są szczegółowe adresy nieruchomości, dlatego jeśli chcemy ograniczyć widoczność lokalizacji możemy sterować dostępem do raportu NBP odpowiednimi uprawnieniami panelu Administracja[/notification]

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!