A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Pakiet zmian poprawiający ergonomię asariWEB

Dziękujemy Wam za zaangażowanie w rozwój naszego oprogramowania. Cieszymy się, że po raz kolejny dzięki Waszym uwagom i sugestiom możemy ulepszyć asariWEB zwiększając ergonomię i komfort współpracy z aplikacją.


 

Nowe pola w menu Sprzedaj i Wycofaj (bez transakcji)

Informacja jest podstawą skutecznego działania, dlatego zgodnie z Waszymi sugestiami w oknach Wycofaj (bez transakcji) i Sprzedaj kryjących się w menu Akcja. dodaliśmy nowe pola. Wzbogacą one archiwizowane oferty o dane, które będą stanowić cenny punkt odniesienia dla przyszłych transakcji.

W kolejnym kroku planujemy uruchomienie modułu raportów, który pozwoli na przedstawienie zgromadzonych w archiwum informacji na czytelnych wykresach.

 

Nowe pole w oknie Wycofaj (bez transakcji)

Dla “innego powodu” wycofania oferty można wprowadzić dowolną treść, która będzie widoczna w ofercie archiwalnej.


 

Nowe pola w oknie sprzedaży oferty

Również w oknie sprzedaj wstawiliśmy dodatkowe pola, które pozwolą Wam budować bardziej kompletne archiwum ofert..

 

Uporządkowanie okna Edytuj ustawienia eksportu

Uporządkowaliśmy i poprawiliśmy także okno Edycji ustawień eksportu, w którym ustalacie opcje związane z eksportem oferty na portale oraz jej publikacją w Systemach MLS i SWO.

Tutaj również dodaliśmy nowe pola związane z określaniem prowizji dla biur współpracujących. Dodatkową zmianą jest także to, że niektóre opcje podrzędne pojawiają się dopiero po zaznaczeniu opcji głównej. Dzięki temu okno jest bardziej przejrzyste, a eksporty łatwiejsze w konfiguracji.

Czym jest MLS i SWO?

  • MLS (Multiple Listing Service) to system wymiany ofert (zazwyczaj dotyczy ofert wyłącznych) i jest produktem dedykowanym głównie dla Członków Stowarzyszeń. Wymiana ofert w ramach Systemu MLS zawsze odbywa się na zasadach określonych regulaminem MLS danego Stowarzyszenia.
  • System SWO (System Wymiany Ofert) może założyć każde biuro i zaprosić do współpracy inne korzystające z oprogramowania asariWEB. Biura mogą wymieniać się dowolnymi ofertami. O publikacji oferty w SWO decyduje ustawienie w zakładce “Eksport”. Prowizja dla agencji współpracującej nie jest wymagana.
  • Niektóre Stowarzyszenia posiadają obok Systemu MLS dodatkowo System SWO dla wymiany ofert otwartych.

 

Nowy układ pól opisujących ofertę

Na prośbę naszych użytkowników i we współpracy z kilkoma biurami zmieniamy także układ pól opisujących ofertę.

Nowe posegregowanie pól i przeniesienie najistotniejszych informacji w górę listy pozwoli łatwiej przeglądać szczegóły oferty i szybciej docierać do najistotniejszych informacji.

Niezależnie od zmian użytkownicy pakietów GOLD i PLATINUM mogą dowolnie zmieniać układ pól i definiować nowe.

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!