A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Nowy panel Klienci w asariWEB Silver

Cieszymy się, że po raz kolejny w krótkim czasie oddajemy do Waszej dyspozycji nową funkcję. Nowy panel „Klienci” pozwoli łatwiej i efektywniej zarządzać Waszymi klientami.

W jednym oknie uzyskacie dostęp zarówno do poszukujących jak i wystawiających oferty. Jego intuicyjna obsługa pozwoli w łatwy, ale zarazem zaawansowany sposób zarządzać relacjami z klientami, przeglądać historię współpracy oraz ich wymagania odnośnie oferty.

Jak korzystać z panelu klienci w asariWEB

1. Panel „Klienci” można uruchomić z głównej belki menu:

2. Menu “Klienci” to listing wszystkich klientów wpisanych do programu. Na jednej liście wyświetlają się zarówno klienci poszukujący, jak i właściciele nieruchomości.

3. Dokładnie tak samo jak przy ofertach i klientach poszukujących tak samo w panelu “Klienci” można włączać i wyłączać kolumny, zamieniać ich kolejność i dostosowywać wielkość.

4. Przy każdym kliencie znajdują się przyciski menu “Akcja”. Dzięki nim szybko możemy się znaleźć w interesującej nas zakładce.

Edycja danych klienta
Tutaj możecie zmieniać i uzupełniać dane klienta oraz jego opiekuna.
  Historia zmian danych klienta
Dzięki niej nie pogubicie się w zmianach wprowadzanych do profilu klienta i będziecie mogli sprawdzić kto i kiedy jakie informacje edytował.
  Notatki
Możecie zapisać tu wszelkie uwagi dotyczące współpracy z klientem.
  Zadania
Tutaj możecie dodawać terminy spotkań i zadania wynikające ze współpracą z klientem. Będą one widoczne także w Kalendarzu.
  Oferty
Po jej kliknięciu wyświetli się lista nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez klienta.
  Poszukujący
Tutaj znajdziecie kryteria odnośnie nieruchomości poszukiwanej przez klienta.

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!