A S A R I
BUSINESS SOFTWARE

Nowa wersja asariWEB

Niezmiernie nam miło przedstawić Państwu nową wersję asariWEB!
Okres ostatniego półrocza był dla naszej firmy czasem wytężonej pracy tak aby w oferowanej nowej wersji naszego programu spełnić jak najwięcej Państwa oczekiwań i potrzeb.

Rozbudowa funkcjonalności – prostota i potęga!

Funkcjonalność aplikacji została gruntownie przebudowana ze szczególnym zwróceniem uwagi na zachowanie prostoty obsługi.
Wprowadziliśmy bardzo intuicyjny i nowoczesny interfejs aplikacji. Rozbudowaliśmy opis każdego typu nieruchomości. Dodaliśmy bardzo wygodne zapisywalne filtry oraz mechanizm automatycznego dopasowywania zarówno ofert do poszukujących, jak i poszukujących do ofert. Dodaliśmy nowe moduły: dokumentów, filmów video, faktur oraz statystyk. Przebudowaliśmy moduł CRM upodobniając go do kalendarza Google’a (wkrótce udostępnimy pełną integrację z aplikacjami Google’a). Wprowadziliśmy również angielską wersję aplikacji. Dzięki temu każdy użytkownik może sobie wybrać w jakim języku z pośród dostępnych w systemie (czyli polskim lub angielskim) chce pracować.

Otwartość rozwiązania

Architektura aplikacji została przeprojektowana pod kątem pełnej otwartości aplikacji i udostępnienia API.
Uruchomienie nowoczesnego systemu MLS czy integracja oprogramowania biurowego z własną stroną WWW – nigdy nie było prostsze. To wszystko jest już dostępne teraz dla wszystkich – partnerów, konkurentów oraz niezależnych podmiotów tworzących strony WWW.

Zmiana cennika

Uprościliśmy również cennik aplikacji. Dotychczasowy elastyczny, ale niestety skomplikowany w obsłudze, cennik został zastąpiony atrakcyjnym systemem pakietowym. Na podstawie analiz obecnego wykorzystania aplikacji zgrupowaliśmy funkcjonalności w pakiety, które ułatwią Państwu wybór, a jednocześnie pozwolą łatwo dopasować używane narzędzia do specyfiki własnej agencji nieruchomości – poczynając od małych rodzinnych agencji nieruchomości, a kończąc na wieloodziałowych firmach zatrudniających dziesiątki i więcej pracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że to dopiero początek drogi. Bardzo dziękujemy Państwu za trud włożony w przekazywanie nam konstruktywnych uwag podczas ostatnich 2 lat współpracy. Zapraszamy do dalszego zgłaszania sugestii, co nasza aplikacja może robić lepiej, jakiej jeszcze fukcjonalności brakuje Państwu w codziennej pracy.

Zapraszamy na naszą nową stronę asari.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami i wypróbowania nowej wersji asariWEB.

Podejmij trafną decyzję
Przetestuj za darmo

Ponad 1500 biur nieruchomości i deweloperów nie może się mylić!